PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Kurzy pre firmy, hotely a skupiny

Tanečné kurzy pre hotely a kúpele 

Tanečná škola Plešinger má už dlhoročnu tradíciu, tisíce spokojných klientov a bohaté skúsenosti, ktoré chceme ponúknuť aj Vám, vo forme tanečného kurzu pre Vašich hotelových či kúpeľných hostí.

Vaši klienti si k Vám prišli oddýchnuť, relaxovať, využívajú kúpeľnú liečbu alebo sa u Vás ubytovali počas zimnej lyžovačky či sezónnej turistiky. Väčšina aktivít je časovo rozvrhnutá do predpoludia a poobedia, poprípade závislá od počasia. My Vám ponúkame vytvoriť im podmienky pre aktívny oddych a príjemný relax počas večerov priamo vo Vašich priestoroch.

Ponúkame Vám možnosť komplexného či čiastočného zabezpečenia spoločenských večerov pre Vašich klientov vo forme minikurzu výuky spoločenských tancov. Rozsah kurzu čo do času a obsahu je variabilný a je možné ho upraviť podľa Vašich možností a možností Vašich hostí. Pokiaľ by mal kurz viac lekcií, mohol by byť ukončený slávnostným záverečným večierkom s kultúrnospoločenským programom, tanečnou súťažou a tanečnou zábavou.

Veríme, že ponuka tanečných večerov, či minikurzu zvýši atraktívnosť Vášho zariadenia, poskytne Vašim hosťom ďalšiu možnosť relaxu a príjemne spestrí pobyt u Vás.

Referencie:

  • Minikurz tancov s tanečnými ukážkami na rôznych firemných oslavách, výročiach a večierkoch (Hotel Husárik Čadca, Horský Hotel Mních Bobrovec)
  • Tanečný kurz pre pracovníkov managementu automobilky KIA v Žiline v doškolovacom stredisku ich firmy a pre dalšie firmy v priestoroch mojej TŠ.
  • Tanečný kurz so spoločenským večerom v mimosezónnom období pre hostí Hotela Morava v Tatranskej Lomnici.

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Naša agentúra Vám ponúka tanečné páry či choreografie pre Vaše kultúrne podujatia. Viac informácií a kompletnú ponuku kultúrneho programu získate v časti AGENTÚRA.

Tanečný kurz pre Vašu firmu, združenie.

Tanečná Škola Plešinger ponúka organizovanie tanečných kurzov pre kolektívy, firmy, združenia. Tanečné kurzy vo vopred dohodnutom rozsahu môžete absolvovať v našich priestoroch, alebo prídeme priamo k Vám. Tanečné kurzy pre Vašich zamestnancov alebo pre Vaše združenie utužia kolektív, zlepšia vzťahy v kolektíve...

Na tancovanie je vhodná spoločenská miestnosť, klubovňa alebo iná dostatočne veľká miestnosť s rovným povrchom v najideálnejšom prípade s drevenou podlahou, ale môže byť aj dlažba alebo linoleum.

V prípade, teplého počasia, sa môže kurz uskutočniť aj vo vonkajšom krytom prostredí.

 Fotografia z tanečného kurzu pre KIA motors:

 Tanečný kurz v Kia Žilina

 Fotografie z tanečného kurzu v hoteli MORAVA:

 Tanečný kurz v hoteli Morava

Spoločné foto.

 Tanečný kurz v hoteli Morava 

 Vo víre tanca.

 

 
Copyright © 2019 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.