PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Spoločenský tanec pre deti

Spoločenský tanec pre deti a juniorov

Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov a juniorov

Na tréningoch sa venujeme výučbe štandardných a latinskoamerických tancov so zámero pripraviť tanečné páry na súťažný spoločenský tanec.

Cieľom tanečných tréningov je rozvíjať u detí duševné a fyzické krásno, zmysel pre povinnosť, úctu jeden k druhému, partnerského a kolektívneho ducha, vytrvalosť a súťaživosť. Verím, že po poctivom tréningu zažijú aj  krásny  pocit  z víťazstva na tanečných súťažiach.

Spoločenský tanec pre deti

Je dôležité si uvedomiť, že tanečný pár spoločenského tanca tvoria chlapec a dievča. Jedná sa o párový tanec. Verím, že sa prihlási dosť chlapcov a dievčat, aby sme vytvorili šikovné páry a mohli začať naplno trénovať.

Ďalšie Vaše otázky Vám zodpovieme telefonicky na 0903804051, emailom na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo na FaceBooku  Ľuboš Plešinger (www.facebook.com/lubos.plesinger)

Copyright © 2017 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.