PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Kurzy pre dospelých / Napísali o kurzoch / Ako sme sa učili tancovať

Ako sme sa učili tancovať

Dáška H. Zaslal: 23. Feb 2006 12:02 Predmet: Ako sme sa učili tancovať
Začalo to tým, že nás očaril venčekový večer našich detí a my sme na ňom boli za tanečné drevá. A tak sme prijali ponúknutú ruku od – teraz už aj nášho Ľuboša /Plešingera/ a prihlásili sme sa do tanečného kurzu pre dospelých.
A dobre sme urobili. Zišli sme sa tam samí tancachtiví nadšenci – mladé i mierne staršie dievčatá, rovnako ako aj chlapci a strávili sme v spoločnosti skvelého tancmajstra a strašne milej Danky – tanečnej partnerky, niekoľko perfektných utorkových večerov.
Veľa sme sa nasmiali, veľa naučili a pri pohľade na tancovanie spomínanej dvojice sme sa vyslovene pre tanec nadchli.

Takže vrelo odporúčame všetkým, ktorí si chcú dopriať niečo príjemné a mať dobrý pocit zo svojho napredovania – napríklad aj v tanci ... , chcú stretnúť niekoho, kto má zmysel pre humor, je profesionál, má rád ľudí a svoju prácu – a to je kombinácia, ktorá stojí za to!

A ... milý pán Plešinger – srdečne ďakujeme, snáď sa stretneme na parkete v Rondel Klube ešte veľakrát!

Priekopníci z dospeláckeho kurzu
 
Copyright © 2019 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.