PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Kurzy pre dospelých

Tanečné kurzy pre dospelých:

Vážení priatelia,
 
tu sú najčerstvejšie informácie o ponúkaných kurzoch TŠ:
Nakoľko je tu jar a blíži sa leto tanečné aktivity spejú k útlmu. Budeme fungovať v režime súkromných nácvikov tancov. Tanečná sezóna sa naplno rozbehne v septembri 2019.
 
1. ZÁKLADNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH
Najbližší základný tanečný kurz pre dospelých otvoríme začiatkom septembra 2019.
Cena 75€/osoba.
 
2. STRIEBORNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH
Strieborný kurz môžeme v prípade dostatočného záujmu otvoriť najskôr v septembri 2019.
 
 
Ak sa k nám chcete pridať vyplňte prosím  online prihlášku  a my Vám dáme vedieť kedy presne nový kurz začne. 
 
Cena kurzu je 75€/osobu. V prípade, že máte priateľov, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou takýto kurz absolvovať, dajte im vedieť o kurze, aby sme vytvorili dobrú partiu. Sólo prihlásených mužov a ženy dáme dokopy, alebo sa im pokúsime zohnať vhodných partnerov. 

 

V našej tanečnej škole máme dlhú tradíciu organizovania tanečných kurzov pre dospelých. Snažíme sa aby lekcie tanca u nás neboli len o učení, ale hlavne o relaxe, aktívnom oddychu a príjemnej atmosfére. Tanec by mal v ľudoch vyvolávať pocit radosti, uspokojenia, uvoľnenia, pohody, ale aj  očakávania i vzrušenia z niečoho nového. Tešíme sa z toho, že "žiaci" z naších kurzov odchádzajú s úsmevom na tvári a radi sa do našej tanečnej školy vracajú.

Základný tanečný kurz: 

 Základný tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií najznámejších národných, štandardných a latinsko-amerických tancov:

 • Jive
 • Anglický valčík
 • Cha - Cha
 • Foxtrot
 • Tango
 • Viedenský valčík
 • Twist, Blues
 • Polka
 • Čardáš

Kurz trvá osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne. Cena kurzu je 75€/osobu.  Chcem sa prihlásiť!

 • Na konci kurzu obdržíte certifikat.
 • Ak ste na niektorý kurz už ku nám chodili a chcete si ho zopakovať, máte samozrejme 50% zľavu!!!
 • Info pre budúcich novomanželov: Ušijeme a naučíme Vás svadobnú choreografiu na Vami vybranú hudbu na Vašu svadbu. Prekvapte sami seba a svojich najbližších krásnym svadobným tancom !

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste, a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnych číslach 0903 804 051, 041 7641 929,
FB Ľuboš Plešinger, alebo emailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Pokročilý STRIEBORNÝ tanečný kurz: 

Pokročilý tanečný kurz nadväzuje na kurz základný. Zvyšuje úroveň tancov naučených v základnom kurze o nové figúry a variácie a ponúka nové tance:

 • Rumba
 • Quickstep

Kurz trvá osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne. Cena kurzu je 75€/osobu. Chcem sa prihlásiť!

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste, a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnych číslach 0903 804 051, 041 7641 929, FB Ľuboš Plešinger, alebo emailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Pokročilý ZLATÝ tanečný kurz = Diamantový klub:

Diamantový klub je pre tých, ktorých  tanec baví a chcú pravidelne tancovať, naučiť sa niečo nové. Diamantový klub býva jeden krát týždenne,  90 minút pod dohľadom skúsených trénerov. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať emailon: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

  
tancujeme so srdcom...
 
Copyright © 2019 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.