PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Kurzy pre dospelých

Tanečné kurzy pre dospelých:

Vážení priatelia,
 
tu sú najčerstvejšie informácie o ponúkaných kurzoch TŠ:
Nakoľko je tu jar a blíži sa leto tanečné aktivity spejú k útlmu. Budeme fungovať v režime súkromných nácvikov tancov. Tanečná sezóna sa naplno rozbehne v septembri 2019.
 
1. ZÁKLADNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH
Koncom apríla 2019 končí základný kurz spoločenských tancov. Nový základný kurz sme plánovali otvoriť začiatkom mája v TŠ na Rondli. No nakoľko sa nenaplnil požadovaný počet aspoň 10 párov, tak oznamujem prihláseným, že nový základný kurz teraz otvárať nebudeme. 
Vaša prihláška platí na jeseň. Ak súrne potrebujete riešiť výuku tancov, tak si môžeme dohodnúť súkromné hodiny.
Najbližší základný tanečný kurz pre dospelých otvoríme začiatkom septembra 2019.
Cena 75€/osoba.
 
2. STRIEBORNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH
Koncom apríla 2019 končí pokročilý - strieborný kurz spoločenských tancov. Ponúkol som strieborňákom, že v prípade záujmu by som strieborný kurz predĺžil až do konca júna 2019. Ak ste strieborný kurz absolvovali a chcete sa k nám pridať pošlite prihlášku. Ak sa prihlási dosť párov o začiatku pokračovania strieborného kurzu Vás budem informovať.
Nové tance, nové figúry ale stále pri opakovaní už naučených prvkov zo základného kurzu. Akciová cena 60€/osoba.
 
 
 
Ak sa k nám chcete pridať vyplňte prosím  online prihlášku  a my Vám dáme vedieť kedy presne nový kurz začne. Ak chcete vidieť "ako to robíme" - príďte sa v pondelok či v stredu na prebiehajúci kurz pozrieť. Radi Vás uvidíme ;)
 
Cena kurzu je 70€/osobu. V prípade, že máte priateľov, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou takýto kurz absolvovať, dajte im vedieť o kurze, aby sme vytvorili dobrú partiu. Sólo prihlásených mužov a ženy dáme dokopy, alebo sa im pokúsime zohnať vhodných partnerov. 

 

V našej tanečnej škole máme dlhú tradíciu organizovania tanečných kurzov pre dospelých. Snažíme sa aby lekcie tanca u nás neboli len o učení, ale hlavne o relaxe, aktívnom oddychu a príjemnej atmosfére. Tanec by mal v ľudoch vyvolávať pocit radosti, uspokojenia, uvoľnenia, pohody, ale aj  očakávania i vzrušenia z niečoho nového. Tešíme sa z toho, že "žiaci" z naších kurzov odchádzajú s úsmevom na tvári a radi sa do našej tanečnej školy vracajú.

Základný tanečný kurz: 

 Základný tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií najznámejších národných, štandardných a latinsko-amerických tancov:

 • Jive
 • Anglický valčík
 • Cha - Cha
 • Foxtrot
 • Tango
 • Viedenský valčík
 • Twist, Blues
 • Polka
 • Čardáš

Kurz trvá osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne. Cena kurzu je 75€/osobu.  Chcem sa prihlásiť!

 • Na konci kurzu obdržíte certifikat.
 • Ak ste na niektorý kurz už ku nám chodili a chcete si ho zopakovať, máte samozrejme 50% zľavu!!!
 • Info pre budúcich novomanželov: Ušijeme a naučíme Vás svadobnú choreografiu na Vami vybranú hudbu na Vašu svadbu. Prekvapte sami seba a svojich najbližších krásnym svadobným tancom !

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste, a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnych číslach 0903 804 051, 041 7641 929,
FB Ľuboš Plešinger, alebo emailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Pokročilý STRIEBORNÝ tanečný kurz: 

Pokročilý tanečný kurz nadväzuje na kurz základný. Zvyšuje úroveň tancov naučených v základnom kurze o nové figúry a variácie a ponúka nové tance:

 • Rumba
 • Quickstep

Kurz trvá osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne. Cena kurzu je 75€/osobu. Chcem sa prihlásiť!

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste, a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnych číslach 0903 804 051, 041 7641 929, FB Ľuboš Plešinger, alebo emailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Pokročilý ZLATÝ tanečný kurz = Diamantový klub:

Diamantový klub je pre tých, ktorých  tanec baví a chcú pravidelne tancovať, naučiť sa niečo nové. Diamantový klub býva jeden krát týždenne,  90 minút pod dohľadom skúsených trénerov. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať emailon: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

  
tancujeme so srdcom...
 
Copyright © 2019 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.